KONST / Litografier / Färglitografi 12286030
nr 1228 6030
Elisabeth Jansson
(f. 1951), Sverige
Färglitografi, Figurscen. Signerad, numrerad 244/350. Motivet: 41x30 cm
Elisabeth Jansson, svensk målare och grafiker född i Fagersta 1951.
Utrop:
500 kr
Såld:
900 kr
måndag 14 januari 2019
kl 20:16:07
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
Elisabeth Jansson
Läs mer om Elisabeth Jansson